Abiyi telefona kaydetme isimleri

Abiyi telefona kaydetme isimleri

Abiyi telefona kaydetme isimleri herkes için farklı olabilir. Aynı evde yaşıyor olsak bile abimiz ile aramızdaki bağ karakter yapılarımız ile alakalıdır. Kimi abiler şakacı kimileri relax kimileri de ağır abi dediğimiz şakadan hoşlanmayan kişilerdir. Bu nedenle onlar ile iletişim kurarken de onlara hitap ederken de özelliklerini göz önünde bulundururuz.

Telefon rehberinize belirli isimleri özel olarak atamak Türkiye ve Dünyada yazılı olmayan bir kural olarak düşünülebilir. Düşünsenize eşinizle yıllardır aynı evi, ortamı paylaşıyorsunuz ve onu sadece isim ve soy ismi ile telefona kayıt etmek kabul edilmez bir durum olmaz mı ?

abiyi telefona kaydetme isimleri
abiyi telefona kaydetme isimleri

Sınıf arkadaşınızı veya iş arkadaşınızı telefon rehberinize kayıt etmek, oldukça kolay isim soy isim ve bağlantılı olduğunuz noktayı yazmak yeterli.. E peki yazılacak kişi siz dünyaya geldiğiniz günden beri sizinle aynı havayı soluyan abiniz ise? Abiyi telefon rehberine nasıl kayıt edersiniz? Belki çok kısa Abim olarak kayıt edebilirsiniz ama ona özel bir atıfta bulunmak isterseniz nasıl olacak?

Dünyada en iyi tanıdığınız kişilerden biri olan abileriniz için cep telefonu rehberine kayıt etme (abiyi telefon rehberine kayıt etme) fikri sizin için güzel geldiyse içeriğimizi okumaya devam edin! Belki de bu içeriği okuduktan sonra abinize hayatınız boyunca seveceğiniz bir hitap şeklide türetmiş olabilirsiniz.

Abiyi telefona kaydetme isimleri (favorilerimiz)

 • İyi ki’m? (!)
 • Canım
 • Birader
 • Bro
 • Kral
 • Orji
 • Abiş
 • Abicim
 • Abişko
 • Sinir küpü
 • Abişim
 • Abişcim
 • Canım abişim
 • Canım ağabeyim
 • Canım abim benim
 • Canımın içi abim

Abiyi telefona kaydetme isimleri komik

 • Man – yoq
 • Gereksiz
 • Acil durum
 • Hızır servis
 • Seni anneme sölicem

 

Abiyi Telefon rehberine Kayıt etme

Söz konusu iş abiyi cep telefonuna kayıt etmekse bu sizin için zor olabilir. Telefonunuza kayıt etme şekliniz birazda sizin cinsiyetinize göre değişiklik gösterebilir. Bayanlar Abiyi cep cep telefonuna kayıt ederken Abim, Kurtarıcı, Baş belası gibi aralarındaki samimiyete göre değişik şekillerde kayıt edebilir. Durum erkek kardeşlere gelince değişebilir çünkü aradaki yaş farkı eğer burada çok fazla yoksa (ki aradaki yaş farkı fazla ise abiler babadan sonra küçük kahraman olabilir.) abi ve erkek kardeş arasında bazen rekabet bazen samimiyet bazen de duruma göre kavgalı dönemlerden dolayı düşmanlık dahi olabilir.

Bu konu da önemli okuyunuz !  Nişanlıyı telefona kaydetme isimleri

Bu karakter ile olabilen bir durum değil, çünkü evde enerjilerini atmayan iki erkek birey en basitinden TV Kumandası için, Futbol topu için veya plastasion da oynanacak oyun için bile tartışma çıkarabilir. Bunun bir yaş düzeni yoktur abi ile erkek kardeş yaşları yakın ise her zaman dışarıya karşı birbirlerini savunan kişiler olsa da kendi içlerinde tatlı bir tartışma halinde olmaları tüm dünya için geçerli bir kural olduğunu net bir şekilde söyleyebiliriz.

Bundan dolayı abilerini telefona kayıt eden kişilerin rehberlerine baktığımızda eğlenceli, komik ve orijinal kayıt fikirleri her zaman gözlemleyebilirsiniz. Bazıları baskın karakterini ön plana çıkarmak için Somurtuk, bazıları belirgin fiziki özelliğini hatırlayarak Tombik, bazıları ise yaşamış olduğu bir hatıra neticesinde Çılgın olarak bile kayıt edebilir. Neticede abilerini en az kendileri kadar iyi tanıyan kardeşler onlarda gördüğü en belirgin özelliği bularak telefonlarına kayıt etmek isteyebilirler.

Bu içeriğimizde, abilerini telefona kayıt etmek isteyip de, özgün bir şekilde kayıt etmek isteyen takipçilerimiz için Komik, İngilizce, Türkçe, Değişik ve Eğlenceli olarak telefon rehberine kayıt edebileceğiniz öneriler sunuyor olacağız.

Son olarak aşağıdaki isim önerilerini ekledikten sonra, sizin de telefon rehberinize kayıtlı olan değişik bir fikriniz varsa yorumlar kısmından paylaşırsanız seviniriz.

Related Posts

en güzel telefona kaydetme isimleri

En güzel telefona kaydetme isimleri

En Güzel Telefona Kaydetme İsimleri Çağımızda kimse birbirini normal ismiyle kaydetmiyor. Özellikle gençler arasında şakalara konu olan ve çok eğlenceli muhabbetlerin dönmesine neden olan en güzel telefona…

ispanyolca telefona kaydetme isimleri

İspanyolca telefona kaydetme isimleri

İspanyolca Telefona Kaydetme İsimleri Günümüzde artık herkesin yakın arkadaşlarını, gizli ilişkilerini ve ailesini farklı ve orijinal isimlerle telefona kaydetmesi oldukça popüler hale gelmiştir. İngilizce ve Türkçe farklı…

yaratıcı telefona kaydetme isimleri

Yaratıcı telefona kaydetme isimleri

Yaratıcı telefona kaydetme isimleri Bugün sizlerle yaratıcı telefona kaydetme isimleri paylaşacağız.Bunları paylaşırken kadın ve erkek için paylaşımları ayrı ayrı yapacağız.Bunun dışında komik,popüler olarak da kategorize edersek konumuz…

Kayınbabayı telefona kaydetme isimleri

Kayınbabayı telefona kaydetme isimleri

Kayınbabayı Telefona Kaydetme İsimleri Evlendiğimiz vakit sadece bir kişiyi hayatımıza katmayız. Bunun yanı sıra o kişinin ailesi de artık bizim ailemiz olmuştur. Yani bu dakikadan sonra iki…

nişanlıyı telefona kaydetme isimleri

Nişanlıyı telefona kaydetme isimleri

Nişanlıyı Telefona Kaydetme İsimleri İnsanlar doğar, büyür ve birisine aşık olur. Bu aşk sonucunda da bazı ilişkiler mutsuz sonuçlanırken bazı ilişkiler de mutlu bir şekilde devam eder….

kaynanayı telefona kaydetme isimleri

Kaynanayı telefona kaydetme isimleri

Kaynanayı Telefona Kaydetme İsimleri Eşinizin ailesi bir yerde sizin de aileniz sayılır. Özellikle dini bayramlarda bir araya gelirsiniz. Önce benim aileme gidilecek kavgası da klasik Türk aile…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nasıl Gidilir Bes Emeklilik