İspanyolca telefona kaydetme isimleri

İspanyolca Telefona Kaydetme İsimleri

Günümüzde artık herkesin yakın arkadaşlarını, gizli ilişkilerini ve ailesini farklı ve orijinal isimlerle telefona kaydetmesi oldukça popüler hale gelmiştir. İngilizce ve Türkçe farklı isimler zaten popülerken, gelin olaya bir de İspanyolca penceresinden bakalım. İspanyolca telefona kaydetme isimleri kulağa hoş geldiği kadar rehberinizde de havalı duracaktır. Okulda öğretmenlere yakalanmadan eğlenebilir ve çevrenizdekilere “bu ne demek” diye sordurarak ön plana çıkabilirsiniz. İspanyolca telefona kaydetme isimleri daha fazla popüler hale gelmeden, siz farkınızı ortaya koyun.

İsimleri açıklamadan önce şunu belirtmek önemlidir. Sonu o harfi ile biten isimler erkeklere yönelik, a harfi ile bitenler ise kadınlara yönelik olarak kullanılıyor. Aşağıda belirtilen kelimelerden rehberinize ekleyeceklerinizin Türkçe karşılıklarını da öğrenin ki, sorduklarına cevaplayabilecek karizmanız olsun. İşte kullanabileceğiniz bazı İspanyolca telefona kaydetme isimleri ve elbette Türkçe anlamları:

 

ispanyolca telefona kaydetme isimleri
ispanyolca telefona kaydetme isimleri

Amigo: İspanyolca arkadaş anlamına geldiği bilinen Amigo kelimesi, aslında erkek olan arkadaşlar için kullanılmaktadır. Kelimelerdeki erkeklik ve dişilik farklılıkları İspanyolca’da da mevcuttur. Kız olan arkadaşlar için ise amiga ifadesi kullanılmaktadır.

Papi: İspanyolca halk arasında Baba anlamında kullanılsa da, gençler tarafından “kanka” benzeri bir ifadeye dönüşmüştür. İspanyolca telefona kaydetme isimleri olarak hem baba hem de arkadaşlar için kullanabilirsiniz.

Carino: Sevgilinizi kaydetmek için kullanabileceğiniz Carino kelimesinin Türkçe karşılığı “tatlım, güzelim” gibi kelimelerle ifade edilebilir.

Gonzales: Hayatlarımızdaki ilk İspanyolca isim muhtemelen Speedy Gonzales’tir. Fırlama arkadaşlarınızı telefonuna eğlenceli bir şekilde kaydetmek için bu ismi kullanabilirsiniz.

Belleza: Kız arkadaşların birbirini kaydetmesi için ya da kız sevgilinizi kaydetmeniz için kullanabileceğiniz “güzellik” anlamına gelen Belleza kelimesini de tercih edebilirsiniz.

Mi Vida: İspanyolca sevgili ya da eşlerinizi kaydetmek için kullanılabilecek en güzel isimlerden birisi Mi Vida. Türkçe’de “hayatım” anlamına gelmektedir.

Bu konu da önemli okuyunuz !  Abiyi telefona kaydetme isimleri

Kullanabileceğiniz diğer İspanyolca telefona kaydetme isimlerini şöyle sıralayabiliriz:

Guapo: Yakışıklı

–  Padre: Baba

– Mi amado: sevgilim (erkek), kızlar için ise Mi Amada kullanılır.

Conejito: Tavşanım diye hitap edebileceğiniz kişileri bu isimle kaydedebilirsiniz.

Tonto/Tonta: erkekler için Tonto, kızlar için Tonta aptal anlamına geliyor.

Pollito: Güzel kız arkadaşlarınızı piliç anlamına gelen bu kelimeyle kaydedin.

Hombre: Adam

Mi Mujer: Kadınım

Primo/Prima: İlk’im.

Chiquito/Chiquita: Küçük

Jefe: Patron

Princesa: Prensess

Lobo: Kurt

Sirena: Deniz kızı

Escuatina: Deniz meleği

Rey: Kral

Reina: Kraliçe

Bruto: Hayvan

Mi Cielito/Cielita: Sevgilim

Cacique: Reis

Molesto: Gıcık

No atender: Açma

Linda: Güzel

Hermesa: Güzel

Hermana: Kız kardeş

Hermano: Erkek kardeş

Tio: Dayı, Amca

Tia: Hala, Teyze

Abuelo: Dede

Abuela: Babaanne/Anneanne

 

Bunların dışında birbirinden yaratıcı telefona kaydetme isimleri için linkimize girebilirsiniz.

Related Posts

en güzel telefona kaydetme isimleri

En güzel telefona kaydetme isimleri

En Güzel Telefona Kaydetme İsimleri Çağımızda kimse birbirini normal ismiyle kaydetmiyor. Özellikle gençler arasında şakalara konu olan ve çok eğlenceli muhabbetlerin dönmesine neden olan en güzel telefona…

yaratıcı telefona kaydetme isimleri

Yaratıcı telefona kaydetme isimleri

Yaratıcı telefona kaydetme isimleri Bugün sizlerle yaratıcı telefona kaydetme isimleri paylaşacağız.Bunları paylaşırken kadın ve erkek için paylaşımları ayrı ayrı yapacağız.Bunun dışında komik,popüler olarak da kategorize edersek konumuz…

Kayınbabayı telefona kaydetme isimleri

Kayınbabayı telefona kaydetme isimleri

Kayınbabayı Telefona Kaydetme İsimleri Evlendiğimiz vakit sadece bir kişiyi hayatımıza katmayız. Bunun yanı sıra o kişinin ailesi de artık bizim ailemiz olmuştur. Yani bu dakikadan sonra iki…

nişanlıyı telefona kaydetme isimleri

Nişanlıyı telefona kaydetme isimleri

Nişanlıyı Telefona Kaydetme İsimleri İnsanlar doğar, büyür ve birisine aşık olur. Bu aşk sonucunda da bazı ilişkiler mutsuz sonuçlanırken bazı ilişkiler de mutlu bir şekilde devam eder….

kaynanayı telefona kaydetme isimleri

Kaynanayı telefona kaydetme isimleri

Kaynanayı Telefona Kaydetme İsimleri Eşinizin ailesi bir yerde sizin de aileniz sayılır. Özellikle dini bayramlarda bir araya gelirsiniz. Önce benim aileme gidilecek kavgası da klasik Türk aile…

en yakın arkadaşı telefona kaydetme isimleri

En yakın arkadaşı telefona kaydetme isimleri

En Yakın Arkadaşı Telefona Kaydetme isimleri İnsanın birçok zaman arkadaşı ailesinin birçok bireyinden bile daha yakın olabilir. Çünkü arkadaşlar sırlarımızı paylaştığımız, beraber gülüp beraber ağladığımız kişilerdir. Birçok…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nasıl Gidilir Bes Emeklilik