Kaynanayı telefona kaydetme isimleri

Kaynanayı Telefona Kaydetme İsimleri

Eşinizin ailesi bir yerde sizin de aileniz sayılır. Özellikle dini bayramlarda bir araya gelirsiniz. Önce benim aileme gidilecek kavgası da klasik Türk aile kavgalarından bir tanesidir. Tabii ki eşinizin ailesi denildiği vakit akla ilk gelen kişi herkes için kaynana oluyor. Dizilerde, filmlerde sürekli kaynana esprileri yapılmış hatta müziklere dahi bu durum konu olmuştur. Geçmiş yıllarda birçok televizyon programı da gelin kaynana formatı yapmıştır. Ülkece bu tür konuları izlemeyi sevdiğimiz için de bu programlar zamanında reyting rekorları kırmıştır.

kaynanayı telefona kaydetme isimleri
kaynanayı telefona kaydetme isimleri

Tabii ki kaynana denilince de akla gelen bir diğer kişi de gelin oluyor. Gelin kaynana ilişkileri genellikle sorunlu olarak bilinir. Bundaki en önemli etken kaynananın çocuğunun hala büyüdüğünü kabul etmemesi ve gelinin işine karışması olarak göstermek mümkün olacaktır. Tabii ki klasik olarak bu durum akla gelse de kaynanasıyla çok iyi anlaşan gelinler de olmaktadır. Hatta damatlar da kaynana tarafından artık evin diğer bir çocuğu olarak kabul edilmektedir. İşte bu sebeple de kaynanayı telefona kaydetme isimleri de duruma göre değişkenlik göstermektedir.

 

Kaynanayı Rehbere Kaydetme İsimleri

Kaynana ile iyi anlaşan kişiler için artık kaynana eşinizin bir annesi olmaktan çıkar resmen sizin ikinci anneniz olur. Bazen kimseyle konuşamadığınız konuları bile onunla konuşup dertleştiğiniz dahi olacaktır. Özellikle annesiz büyümüş bir kişi için kaynana bazen kaybetmiş olduğu annesinin yerini dahi doldurabilir. İşte bu durumlarda kaynana ile iyi anlaşıldığı durumlarda kaynanayı rehbere kaydetme isimleri şu şekilde olur.

 • Kaynanam
 • Annem
 • Fatma Anne
 • Fatma Annem
 • Sultanım
 • Annem
 • Fatma Sultan

 

Gibi oldukça samimi şekilde rehbere kaydetme durumları olacaktır. Fakat müziklere dahi konu olan bir konu da kaynana ile özellikle gelinin pek iyi anlaşamadığı durum olmaktadır. İşte bu noktada da kaynana rehbere şu şekilde kaydedilebilir.

Bu konu da önemli okuyunuz !  Flörtü telefona kaydetme isimleri

 

 • Kaynana
 • Baş Belası
 • Cadı
 • Eşimin Annesi
 • Fatma Hanım
 • Cadı kaynana

 

Gibi oldukça resmi ve bazen iğneleyici şekilde de rehbere kaydetme durumları olur. Hatta bazı kişilerin kaynanaları ile araları o kadar soğuktur ki kaynanasını rehbere kaydetmeyi bile düşünmez.

 

Tabii ki bu tür durumlar kişiden kişiye değişiklik gösterir. Zaten kimse de bu tür durumlarda ön yargılı yaklaşmaz. Yani kaynanayı telefona kaydetme isimleri genelde kaynananın gelin ya da damada sergilediği duruma göre farklılık gösterecektir. Aranız sıcaksa tabii ki rehbere daha güzel sıfatlarla kaydederken sürekli bir tartışma olan ortamda da ister istemez cep telefonuna kaydederken de bunu hissettirme ihtimaliniz olacaktır.

Kısacası her insan karşısındaki insanla iyi anlaşmak ister. Bu bazen gerçekleşir bazen gerçekleşmez işte bu tür durumlar da telefon rehberine kaydetme gibi oldukça basit gözüken durumlarda dahi etkisini gösterir ve ortaya oldukça farklı sonuçlar çıkar.

Related Posts

ispanyolca telefona kaydetme isimleri

İspanyolca telefona kaydetme isimleri

İspanyolca Telefona Kaydetme İsimleri Günümüzde artık herkesin yakın arkadaşlarını, gizli ilişkilerini ve ailesini farklı ve orijinal isimlerle telefona kaydetmesi oldukça popüler hale gelmiştir. İngilizce ve Türkçe farklı…

yaratıcı telefona kaydetme isimleri

Yaratıcı telefona kaydetme isimleri

Yaratıcı telefona kaydetme isimleri Bugün sizlerle yaratıcı telefona kaydetme isimleri paylaşacağız.Bunları paylaşırken kadın ve erkek için paylaşımları ayrı ayrı yapacağız.Bunun dışında komik,popüler olarak da kategorize edersek konumuz…

Kayınbabayı telefona kaydetme isimleri

Kayınbabayı telefona kaydetme isimleri

Kayınbabayı Telefona Kaydetme İsimleri Evlendiğimiz vakit sadece bir kişiyi hayatımıza katmayız. Bunun yanı sıra o kişinin ailesi de artık bizim ailemiz olmuştur. Yani bu dakikadan sonra iki…

nişanlıyı telefona kaydetme isimleri

Nişanlıyı telefona kaydetme isimleri

Nişanlıyı Telefona Kaydetme İsimleri İnsanlar doğar, büyür ve birisine aşık olur. Bu aşk sonucunda da bazı ilişkiler mutsuz sonuçlanırken bazı ilişkiler de mutlu bir şekilde devam eder….

Görümceyi telefona kaydetme isimleri

Görümceyi Telefona Kaydetme İsimleri Görümceler kimi gelinlere göre kaynana sonrası korkulu rüya olurken kimilerine göre de kız kardeşten farksız olurlar. Kadınların kocalarının kız kardeşleri olan görümceler eşinizle…

Oğlumu telefona kaydetme isimleri

Oğlumu telefona kaydetme isimleri Oğlumu telefona kaydetme isimleri diye okurken bile ne hoş, değil mi? Bir oğul sahibi olmak oldukça keyifli bir şey. Hayat kaynaklarınızın arttığını hissediyorsunuz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nasıl Gidilir Bes Emeklilik